Mūsų paslaugos vairuotojų įdarbinimui

Kaina ir vertė: kodėl mūsų paslaugos yra geresnė investicija?

Kai renkatės paslaugų teikėją, svarbu ne tik žiūrėti į kainą, bet ir į vertę. Kaina yra tai, ką Jūs mokate už paslaugą, o vertė yra tai, ką Jūs gaunate iš jos. Vertė gali būti matuojama daugeliu būdų, pvz., kaip paslauga padeda Jums spręsti savo problemas, kaip ji atitinka Jūsų poreikius ir lūkesčius, kaip ji suteikia Jums pridėtinės naudos ir garantijų.

 

Mūsų paslaugos gali pasirodyti brangios, bet tai nereiškia, kad mes Jus apgaudinėjame arba prašome per daug. Tai reiškia, kad mes siūlome Jums aukščiausios kokybės paslaugas, kurios yra vertos kiekvieno Jūsų išleisto euro. Mes išsprendžiame tai, ko negali išspręsti kiti, nes mes turime daugiau patirties, žinių ir išteklių. Mes taip pat suteikiame Jums greitą ir profesionalų aptarnavimą, kuris yra pritaikytas Jūsų individualioms situacijoms ir poreikiams. Ir mes ne tik žadame, bet ir įrodome savo rezultatus, suteikdami Jums aiškius rodiklius, kaip ir kiek mes padedame Jums pasiekti savo tikslų.

 

Todėl, kai renkatės mūsų paslaugas, Jūs ne tik mokate už paslaugą, bet ir investuojate į savo ateitį. Jūs gaunate Premium paslaugų lygį ir sprendimus, kurių negali duoti kiti, greitį ir garantijas. Jūs gaunate daugiau nei tik kainą – jūs gaunate vertę.

 

Ką Jūs perkate?

Jūs tikrai turite sprendimus ir tikrai žinote kaip Jums įdarbinti vairuotojus. Tačiau Jūsų nuomonė apie šį procesą yra suformuota Jūsų ankstesnių patirčių.

 

Norėdami Jūsų nuomonę pakeisti, įdarbinsime Jūsų pirmąjį vairuotoją visiškai NEMOKAMAI. Jūs gausite visą dokumentaciją, visas sutartis, visus ruošinius, visas konsultacijas, planavimus ir greitas rezervacijas be jokio įsikišimo. Jūsų vairuotojas išvyks dirbti vėliausiai per savaitę po ryšio su juo užmezgimo.

Ką Jūs gaunate?

GARANTIJAS – kad visada būsite tikri, kad NIEKADA nemokėsite už paslaugas, jei nebus rezultato. Nesvarbu kokiame etape, nesvarbu kokia priežastis, nesvarbu niekas. Jei Jūs negausite paslaugos – mes grąžiname Jums pinigus.

 

GREITĮ – NIEKAS Lietuvoje Jums neįdarbins vairuotojo greičiau nei mes. Mes Jums tai garantuojame.

 

KOKYBĘ – Jūs gausite paruoštas visas sutartis, visus leidimus, visus vertimus, visą archyvinę informaciją. Jums nereikės nieko pildyti, Jums nereikės nieko ieškoti, niekuo domėtis, niekur skambinti. Jums bus viskas pateikta, užpildyta, suplanuota, surašyta. Jokių darbo sutarčių, prašymų – nieko. Mes viskuo pasirūpinsime.

 

PLANAVIMĄ – suplanuosime vairuotojo vizitą iki mažiausių smulkmenų. Pasirūpinsime jo vizitais, atvykimais, jo lydinčiais dokumentais, vertimais, pažymom, vizom ir jei reikės net ir autobuso bilietais.

 

LAISVĘ – LLG atsiimsime už Jus. Jums nereikės niekur vykti, registruotis, ieškoti ar laukti. Atsiimsime LLG už Jus ir kurjerių pagalba atsiųsime Jums tiesiai į biurą.

 

MŪSŲ KONTAKTUS – jei esate mūsų klientas – Jūs mūsų šeimos narys. Pasirūpinsime, kad turėtumėte geriausias degalų kainas, geriausius sprendimus kelių rinkliavoms, geriausius draudimus, greičiausius, patikimiausius ir pigiausius mokesčių iš EU grąžinimo sprendimus.

Suplanuokime susitikimą

Prenumeruoti naujienas

Įveskite savo el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte naujienlaiškio prenumeratai!