Darbdavio arba darbo funkcijos pakeitimas

Ši paslauga itin aktuali užsienio (ne Europos Sąjungos) piliečiams, nusprendusiems pakeisti savo darbdavį. Dirbant Lietuvoje ne Europos Sąjungos pilietis privalo turėti Leidimą gyventi Lietuvoje (arba darbo vizą), todėl keičiant darbdavį, privaloma informuoti Migracijos departamentą.

 

Labai svarbu, kad darbdavio ar darbo funkcijos pakeitimui prašymą Migracijos departamentui pateikęs užsienietis turi nepertraukiamai dirbti tol, kol yra nagrinėjimas jo prašymas. Paprastai kalbant, užsienietis prašymo nagrinėjimo metu negali būti atleistas.

 

Svarbu:

  • sprendimas dėl leidimo pakeisti darbdavį arba darbo funkciją priimamas ne vėliau kaip per 1 mėnesį nuo prašymo pateikimo dienos;
  • sprendimas leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją galioja 1 mėnesį nuo jo priėmimo dienos.
  • Pakeitus darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį įsigyti naujo leidimo laikinai gyventi nereikia.

 

Galima pradėti dirbti pas naują darbdavį ar pakeisti darbo funkciją pas tą patį darbdavį tik Migracijos departamentui priėmus sprendimą leisti pakeisti darbdavį ar darbo funkciją.

 

Sprendimas leisti pakeisti darbdavį ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį galioja vieną mėnesį nuo jo priėmimo dienos. Per vieną mėnesį nuo minėto sprendimo priėmimo dienos nepradėjus dirbti pas naują darbdavį ar nepakeitus darbo funkcijos, sprendimas netenka galios ir reikia teikti naują prašymą leisti pakeisti darbdavį  ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį arba prašymą išduoti naują leidimą laikinai gyventi.

 

Elektroninės paslaugos suteikimo trukmė ir kaina (Migracijos departamente)
 
Paslaugos suteikimo kaina:Paslaugos suteikimo trukmė:Dienų tipas:Komentaras:
100 EUR30Kalendorinės dienosUž prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą
 

Suplanuokime susitikimą

Prenumeruoti naujienas

Įveskite savo el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte naujienlaiškio prenumeratai!