Kas mes esame

Jei labai trumpai – esame ambicingų žmonių komanda, suvienijusi jėgas vairuotojų trūkumo problemoms spręsti. Teikiame aukščiausio lygio konsultacines paslaugas transporto įmonėms, norinčioms įveikti sudėtingą kvalifikuotų sunkvežimių vairuotojų paieškos ir įdarbinimo procesą. Sukūrėme veiksmingas strategijas, leidžiančias įveikti visas biurokratines kliūtis ir įdarbinti vairuotojus iš trečiųjų šalių per trumpiausiai įmanomą laiką.

Ar verta mus rinktis

Verta, jei tikrai skaičiuojate savo pinigus, laiką ir sveikatą. Kaip bebūtų gaila, tačiau didžioji dalis Lietuvos smulkiųjų ir vidutinių transporto įmonių gyvena nuo krizės iki krizės. Kodėl gi taip yra..?

Daugumos transportininkų esamoji situacija

Daugumą transportininkų, ateidami į šį verslą, dažnai turi aiškią viziją kaip jie vykdys savo verslą. Tačiau eigoje informacijos, reikalavimų ir problemų mastas juos pribloškia. Jie pervargsta, perdega, juos užgožia abejonės, demotyvacija ir nerimas.

Jie žino, ką turėtų daryti, bet vis atsiranda problemų, kurios negali palaukti. Apyvartinių lėšų trūkumas, pikti skambučiai iš tiekėjų, transporto gedimai, vairuotojų trūkumas – tai tik keletas iš jų.

Ką mes siūlome

Siūlome visų aukščiau išvardytų problemų sprendimus, jei tik Jūs esate pasiruošę juos priimti. Patikėkite savo vairuotojų įdarbinimą mums. Viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Kiek kainuoja viena diena, savaitė? O kiek kainuoja mėnesis?  Čia panašiai kaip klausti, ar vienas plaukas yra daug? Žiūrint kur… Jei sriuboje tai daug, bet jei ant galvos, tai tikriausiai nelabai.

Kaip skubiai Jums reikia išleisti dirbti sunkvežimį? Jei Jūsų vilkiko dienos prastovos kaina yra apie 500 Eur, kiek laiko esate pasiruošę laukti vairuotojo? Suprantama, kad situacijos būna skirtingos ir visi stengiamės planuoti. Bet ne visada viskas susidėlioja taip, kaip mes tikėjomės.

Kodėl rinktis mus?

Todėl, kad mes žinome visus transportininkų skausmus. Mus lygiai taip “užknisa”, kai kreipiesi paslaugos ir gauni velniai žino ką, mus “užknisa” institucijų nekompetencija ir biurokratizmas.

Jums reikia rezultatų. Jums reikia skubių sprendimų šiandien. Jums reikia taupyti laiką ir pinigus. Kodėl mes? Nes mes GARANTUOJAME savo paslaugų kokybę. Jei Jūs negausite paslaugos (vairuotoją perviliojo konkurentas, susirgo, persigalvojo, dar milijonas priežasčių) mes grąžinsime Jums pinigus už savo atliktas paslaugas.

Viskas ko reikia, tik patikėti vairuotojų įdarbinimą mums. Užtikriname Jus, kad „nurausime Jums stogą“. Jei mes nepranoksime Jūsų lūkesčių, mums tai tolygu pralaimėjimui. Iš mūsų gausite tiek informacijos, kad nesuvoksite kaip viskuo pasinaudoti.

Netikite? Susiderinkime susitikimą ir mes Jums tai įrodysime.

Suplanuokime susitikimą

Prenumeruoti naujienas

Įveskite savo el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte naujienlaiškio prenumeratai!