Mūsų rekvizitai:

Truck drivers, MB

Įm. k.: 306235442
PVM k.: LT100015793010
Lietuvininkų g. 16-1, 68300 Marijampolė
Tel.: +370 (623) 69 069
El. paštas: info@truckdrivers.lt

AB SEB Bankas

SWIFT: CBVILT2X

IBAN: LT167044090104515320

Susipažinkite su komanda

Esame ambicingų žmonių komanda, suvienijusi jėgas vairuotojų trūkumo problemoms spręsti. Teikiame aukščiausio lygio konsultacines paslaugas transporto įmonėms, norinčioms įveikti sudėtingą kvalifikuotų sunkvežimių vairuotojų paieškos ir įdarbinimo procesą. Sukūrėme veiksmingas strategijas, leidžiančias įveikti visas biurokratines kliūtis ir įdarbinti vairuotojus iš trečiųjų šalių per trumpiausiai įmanomą laiką.

Milda Adomaitienė

Vadovė

El. paštas: milda@truckdrivers.lt

Vadovauju kvalifikuotai mūsų įmonės komandai, teikiančiai išskirtinius, individualiai pritaikytus sprendimus. Mūsų tikslas – padėti klientams pasiekti tikslus ir patirti apčiuopiamą naudą. Pasitikėkite mumis, ir mes pranoksime Jūsų lūkesčius.

Vytautas Adomaitis

Apibrėžiu projektus, pradedu juos vykdyti, seku įvairius jų elementus ir pasirūpinu, kad jie būtų įvykdomi laiku ir laikantis biudžeto.

Glebas Klebavičius

El. paštas: glebas@truckdrivers.lt

Mūsų kompanijoje žinau viską apie dokumentus ir teisines procedūras. Mano tikslas – paversti sudėtingus dalykus paprastais, automatizuoti procesus ir užtikrinti sklandžią mūsų partnerių veiklą.

 

 

Kristina Jankauskaitė

Esu patyrusi finansų specialistė, turinti įgūdžių ir žinių, padedančių asmenims ir įmonėms siekti savo finansinių tikslų. Patarsiu verslo finansinio planavimo, investavimo strategijų ar rizikos valdymo klausimais.

Kanstantsin Bezus

Užtikrinu sklandžią logistiką atrinkdamas aukščiausios klasės vairuotojus, pasižyminčius įgūdžiais, darbo etika, komunikabilumu ir saugumo įsipareigojimais. Vertinu kompetenciją, profesionalumą ir meistriškumą.

Prenumeruoti naujienas

Įveskite savo el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte naujienlaiškio prenumeratai!