Nuo 2022 m. lapkričio pabaigos, kuomet Rusijos ir Baltarusijos piliečiams buvo įvestas specialus klausimynas, kuriame privaloma pateikti tam tikrą informaciją bei pareikšti požiūrį į Rusijos agresiją Ukrainoje, keliančiais grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui iš viso pripažinti 1164 šių valstybių piliečiai.

  • Plačiau apie tai galite paskaityti čia.

Dažnu atveju vairuotojai, teikiantys prašymus Migracijos departamentui dėl Leidimų laikinai gyventi, neįvertina klausimyno rimtumo ir užpildo jį atmestinai. Turime daug pavyzdžių, kai neatsakingas klausimyno užpildymas įtakojo neigiamą Migracijos departamento sprendimą dėl Leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimo ar pakeitimo. To pasekoje įmonė ir vairuotojas patiria didelius finansinius ir laiko nuostolius, nes mokestis už prašymo pateikimą Migracijos departamentui nėra grąžinamas ir vairuotojas nebegali kreiptis dėl naujo Leidimo laikinai gyventi iki Nepaprastosios padėties Lietuvos Respublikoje atšaukimo.

Mūsų klientai dėl klausimynų pildymo yra ramūs, kadangi šį procesą prižiūrime, konsultuojame vairuotojus, įsitikiname, kad klausimynai būtų užpildyti tinkamai.

Facebook
Telegram
LinkedIn

Prenumeruoti naujienas

Įveskite savo el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte naujienlaiškio prenumeratai!